ВІСТІ Світловодщини 7 серпня 2008р.
Газета Світловодської районної ради та районної державної адміністрації

В ПЕРШОСТІ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ З'ЯВИЛИСЯ СПОНСОРИ

Головною подією ІІІ туру першості району з футболу, який пройшов 19 липня, став матч Велика Скельова – Федірки, який проходив на оновленому футбольному полі. До речі, місцеву футбольну команду створено лише цього року. Віднині вона називається „Велика Скельова Дніпро- Інгулець”. Спонсором команди стало управління каналу Дніпро –Інгулець в особі керівника Віктора Бурлаки.
      Спонсори закупили команді прекрасну жовто-блакитну футбольну форму, бутси, м'ячі, взяли на себе головні турботи по підготовці футбольного поля та перевезенню спортсменів. Працівник управління Каналу Дніпро –Інгулець Віктор Стрельцов віднині є тренером команди. Бажано, щоб у кожної команди, яка виступає в районній першості, був спонсор, який підтримав би наймасовіший вид спорту в районі – футбол. І це було б найкращою зустріччю Євро – 2012 в Україні.
      Щодо матчу: велика злива за 1 годину до зустрічі внесла певні корективи в гру, але ігрового запалу не збила. В першому таймі місцеві футболісти перебігали гостей, створили безліч напружених моментів та забили 2 голи. Відзначилися Віталій Шевченко та Віктор Стрельцов. У цьому таймі Федірківці не змогли реалізувати пенальті.
      В другому таймі господарі віддали ініціативу гостям, ті наполегливіше атакували, але спромоглися забити лише 1 гол, відзначився гравець Федірківської команди Корченко. 2:1 - остаточний рахунок на користь господарів. Жителі села, а їх зібралося більше ста, активно підтримували свою команду. Цей матч за присутністю глядачів та вболівальників був наймасовішим спортивним заходом цього року.